Німець врятував підлітка, поділившись кістковим мозком

Автор: Любава Лисичкіна
21:43 26.09

Наразі Даня — студент Київського коледжу зв’язку, вивчає кібербезпеку та разом із мамою став амбасадором українського реєстру донорів кісткового мозку.

Німець врятував підлітка, поділившись кістковим мозком
Історію Данила Синчука нагадали в Українському реєстрі донорів кісткового мозку.
 
Кожен збіг – це свято, бо це означає, що ще одна людина отримає свій шанс на перемогу над хворобою.  Минуло три роки від того, як завдяки трансплантації кісткового мозку від неродинного донора, життя   юного хлопця було врятоване. Тепер Даня разом зі своєю мамою Крістіною згадують ті важкі дні з усмішкою, завдяки силі волі, підтримці команди лікарів і донора, якого вони ще не мали можливості зустріти.
«Ми дуже вдячні нашому донору, — каже Крістіна, — це молодий чоловік з Німеччини, і одного дня ми сподіваємось побачити його, щоб подякувати особисто».
 
Історія Дані — це не лише про боротьбу з хворобою, але й про силу спільноти, яка допомогла пройти цей шлях: донори крові, волонтери, лікарі, та всі, хто підтримував сім’ю морально і фінансово. Наразі Даня — студент Київського коледжу зв’язку, вивчає кібербезпеку та разом із мамою став амбасадором українського реєстру донорів кісткового мозку. Вони допомагають іншим, проводячи зустрічі й розповідаючи про важливість донорства.
 
Як допомогти хворим:
 
Кожен, хто зареєструється в реєстрі донорів, має шанс врятувати життя і змінити цілий всесвіт. Даня мав свого донора, але є сотні пацієнтів, які ще чекають на свого рятівника.
 
Допомогти можна:
 
  • зробивши донат на комфортну суму. (навіть 10 чи 20 гривень можуть наблизити перемогу над раком крові, кожна гривня — це шанс на нове життя для тих, хто бореться);
  • зареєструвавшись в Українському реєстрі донорів.

Великий Київ у Google News

підписатися