Ніхто нікуди не летить: українська авіакомпанія зупиняє всі польоти

Автор: Тетяна Сененко
16:22 15.01

Українська авіакомпанія Air Ocean Airlines, що розвиває внутрішні авіарейси, оголосила про зупинку всіх польотів. Поставка нових літаків затримується, а на вже отриманих авіалайнерах Ан-148 потрібно провести планове технічне обслуговування.

Ніхто нікуди не летить: українська авіакомпанія зупиняє всі польоти

Про це повідомляє Avianews.com.

Air Ocean Airlines пообіцяла пасажирам повернути гроші за квитки. Пасажири, які захочуть перенести виліт за невикористаним квитком на іншу дату, отримають знижку 50% на покупку наступного квитка.

Українське законодавство передбачає, що авіаперевізник має повідомляти пасажирів про скасування рейсів не менше ніж за 14 днів до вильоту, інакше він зобов’язаний виплатити компенсацію від 250 до 600 євро в залежності від тривалості маршруту.

Перший рейс Air Ocean Airlines здійснила 21 листопада 2021 року. Флот авіакомпанії складався з двох Ан-148. Їх випустили у 2011 і 2012 році на Воронезькому авіазаводі. У Росії вони літали в Сибіру в авіакомпанії “Ангара”.

Авіакомпанія не стала перефарбовувати ці літаки. Російський прапор і попередню російську реєстрацію на фюзеляжі закрили за допомогою наклейок.

В кінці січня 2022 року авіакомпанія планувала отримати третій літак Ан-148, який також раніше літав в Росії.

Нагадаємо, пасажири рейсів канадської авіакомпанії Air Canada під час польотів зможуть переглядати фільми українською мовою.

Авіапасажирам в Європі виплачуватимуть компенсацію до 600 євро при перенесенні рейсів більш ніж на годину раніше

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин