Нічого такого. Просто Бориспільску поліклініку продають на OLX (ФОТО)

Автор: Любава Лисичкіна
18:40 13.05

В одному з найбільших міст Київщини продають будівлю поліклініки. Мабуть, вже всі здорові і проблем з наданням медичної допомоги вже немає.

Нічого такого. Просто Бориспільску поліклініку продають на OLX (ФОТО)

Про незвичний об’єкт нерухомості повідомив  Ярослав Годунок у Facebook. Він же і поділився фото оголошення, на яке натрапив.

“Сьогодні побачив публікацію про продаж нашої дитячої поліклініки і просто Афігєл, оце ви понаВибирали громадо, владу з депутатами, їжте тепер очі хоч повилазьте. Ще нічого для людей не зробили, а вже для «своїх» майно дерибанять і це в той час, коли і так в лікарні місць нема, бо по селам позакривали дільничні лікарні і скоротили персонал”, – написав Годунок.

В оголошенні, фото якого оприлюднив автор, йдеться про продаж двоповерхової будівлі, загальною площею у 933,9 кв.м.  Зазначається, що це поліклінічне відділення, ціна  – 8 427 800 грн і  дана нерухомість – це  приміщення  вільного призначення.

Поки що невідомо, чи це насправді невдалий жарт, чи це дійсно продаж поліклініки Броварської ОТГ. Однак по фото можна сказати, що мова йде про Бориспільску районну дитячу поліклініку по вул. Котляревського, 12.

Нагадаємо, на Київщині з’явиться 60 км нового асфальту.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...