Ніч в Києві пройшла спокійно. Працюють комунальні служби, місто посилює оборону

Автор: Марія Супрун
09:54 12.03

Ніч проти 12 березня у Києві пройшла спокійно. Після завершення комендантської години починають працювати магазини. Час комендантської години у вихідні дні не змінюється – з 20:00 до 7:00.

Ніч в Києві пройшла спокійно. Працюють комунальні служби, місто посилює оборону

Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Для сполучення лівого та правого берега працюватимуть Північний та Дарницький міст.

“Звертаюся до водіїв із проханням пропускати машини «швидкої» та автівки з гуманітарним вантажем. Усю інформацію про роботу магазинів, аптек, заправок можна знайти на сайтах київської міської влади та у за стосунку «Київ Цифровий»”, – повідомив Поворозник.

Він зазначив, що Київ продовжує допомагати з евакуацією з містечок, які розташовані біля Києва. Це – Ірпінь, Буча, Гостомель, Ворзель, Немішаєве.

Медзаклади столиці безвідмовно видають рецепти та пільгові препарати та визначені програмою «доступні ліки». Щоб отримати пільговий рецепт потрібно звернутися до вузькопрофільного спеціаліста у консультативно-діагностичному центрі, а рецепт за програмою «доступні ліки» – у лікаря, з яким підписано декларацію. Аптеки приймають як електронні рецепти, так і у паперовому форматі.

Поворозник додав, що Київ продовжує посилювати оборону, та закликав мешканців виконувати вимоги військових на блокпостах.

Як повідомлялося, сьогодні на Подолі збили безпілотний літальний апарат.

Нагадаємо, розпочалась сімнадцята доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню. Сили оборони України дають гідну відсіч та стримують наступальну операцію збройних сил РФ на всіх напрямках.

Великий Київ у Google News

підписатися