Незвичайне судно та перекинута яхта. На Дніпрі знімають фільм про видатного тренера (ФОТО)

12:38 08.12.2020

Оскароносний режисер Вінсент Ворд знімає у Києві повнометражний фільм «Кремінь» (Storm School). Картина заснована на реальних подіях та розповідатиме про життєвий і професійний шлях видатного українського тренера вітрильного спорту Віктора Коваленка.

Незвичайне судно та перекинута яхта. На Дніпрі знімають фільм про видатного тренера (ФОТО)

Саме вихованці Коваленка принесли перші золоті та бронзові олімпійські медалі незалежній Україні на Олімпіаді в Атланті, а пізніше – численні найвищі спортивні нагороди збірній Австралії, яку він тренує і дотепер.

Як розповіли у “Плесо”, протягом листопада 2020 року зйомки деяких епізодів фільму проводились в акваторії Дніпра у Києві та на Київському водосховищі. Особлива увага приділялась безпеці неповнолітніх акторів, які виконують роль Віктора Коваленка у дитинстві та юності, а також акторів, які за сценарієм опинялись у воді.

Окрім того, з метою створення у кадрі візуального ефекту «туману» активно використовувались димові шашки і необхідно було в умовах низької видимості не допустити зіткнення суден. Тому рятувальники надавали судноводіям вказівки щодо безпечних траєкторій руху. На фото зі зйомок можна побачити і незвичне радянське судно з моряками і перекинуту вітрильну яхту.

Фільм «Кремінь» створюється в офіційній копродукції України, Австралії, Німеччини, Швейцарії та Китаю. Знаменитого тренера в дитинстві та юності гратимуть Олексій Зубак, Кирило Якубенко, а в дорослому віці – Артур Алієв та Олег Шульга. Жіночі образи у фільмі створюватимуть Анастасія Шевченко, Марія Моторна, Катерина Григоренко, Анастасія Король та інші. Дати виходу поки немає.

Нагадаємо, раніше Жана-Клода Ван Дамма помітили на зйомках у Києві (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися