Незаконний видобуток і звалище – на Дарниці виявили зону екологічного лиха

14:08 21.09

На вулиці Зрошувальній у Дарницькому районі столицы виявлено незаконне сміттєзвалище площею майже 3 тис. кв. м, та самовільне видобування надр об’ємом 5400 куб. м. Збитки від цих порушень для довкілля становлять 54,6 млн грн.

Незаконний видобуток і звалище – на Дарниці виявили зону екологічного лиха

Про це повідомив керівник Держекоінспецкції Андрій Мальований.

За словами Мальованого, за недопущення несанкціонованих сміттєзвалищ відповідає саме муніципальне керівництво – однак через те, що штрафи для посадових осіб занизькі, нічого не вирішується.

Він також зазначив, що Держекоінспекція працює над законодавчими ініціативами, щоб збільшити рівень штрафів для тих, хто відповідає за ліквідацію незаконних звалищ.

Тому що не можна заохотити дотримуватись законодавства за допомогою покарання у кілька тисяч гривень”, – впевнений чиновник.

Він нагадав, що із засміченням територій можуть боротись і самі кияни: викидаючи сміття тільки у призначені для цього місця або приєднуючись до акцій з прибирання.

загрузка...

Читайте також: Киян кличуть на акватолоку на каяках

Нагадаємо, на Дарниці другу добу не можуть загасити сміттєзвалище, вогонь з якого перекинувся на торфяники. Через це район оповило димом.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...