Неякісні комунальні послуги: скільки грошей повернули киянам

13:57 28.12.2020

Столична житлово-комунальна інспекція здійснила за рік майже 2 тисячі перевірок. Киянам повернули близько 30 млн гривень.

Неякісні комунальні послуги: скільки грошей повернули киянам

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн-брифінгу.

Нагадаю, житлово-комунальна інспекція працює в Києві вже 5 років. Протягом цього року інспекція здійснила близько 2 тисяч перевірок. За їх результатами комунальні служби усували недоліки в своїй роботі або робили перерахунок киянам за неякісні чи ненадані послуги. Сума, яку фактично повернули людям, склала майже 30 мільйонів гривень”, – повідомив Кличко.

Серед найбільш частих порушень, що виявляють інспектори, – неналежне утримання будинків та прибудинкових територій. А також неякісне надання послуг централізованого опалення та гарячого водопостачання.

Нагадаємо, ініціювати таку перевірку роботи комунальних служб кияни можуть, звернувшись до Центральної диспетчерської служби з питань ЖКГ – за номером 1557. Або на сторінку служби в Facebook.

Як повідомлялося, тим часом нарахування за комуналку за останній рік зросли на 57%. В середньому витрати на сім’ю зросли на 186,4 грн – з 555,5 до 741,9 грн.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...