Нев’януча краса: у столичній галереї до кінця тижня можна побачити унікальну добірку творів мистецтва

Автор: Любава Лисичкіна
22:16 01.07

Акцент цьогорічної виставки – на геометрії квіткових форм, що, долаючи реалістичні межі, виходить на рівень абстракції. Квіти – як поезія, де кожен може знайти співзвучний настрою мотив.

Нев’януча краса: у столичній галереї до кінця тижня можна побачити унікальну добірку творів мистецтва
Галерея «АВС-арт» презентує групову виставку «ДИВИНА ЗВИЧАЙНА», де представлені роботи живопису та графіки.

 

В експозиції – Адальберт Мартон, Зеновій Флінта, Іван Остафійчук, Віктор Зарецький, Андрій Гуренко, Ольга Кравченко, Сергій Савченко, Борис Буряк, Михайло Поживанов, Михайло Демцю, Олексій Литвиненко, Ольга Петрова, Валерій Шкарупа, Ернест Контратович, Олександр Бондаренко, Олег Ясенєв, Андрій Коцка, Ярослава Музика та інші майстри образотворення.
 
Виставка «Дивина звичайна» – вже четверта в однойменному проєкті, започаткованому 2013-го року. Його основна ідея – без зайвих «ізмів» і концептуального шумовиння дати можливість глядачеві насолодитися роботами, на які художників надихнула Флора. 
 
Репрезентовані мистці належать до різних поколінь, шкіл та напрямків. У кожного – своя живописна візія. Вишукана простота квітучого зела і шляхетність троянд, штивність цинії та барвиста кучерявість айстр… У всьому цьому розмаїтті прозирає як авторська символіка, так і народні обрядодії, зокрема в контексті свята Трійці.
 
Квіти – творіння природи, досконале у своїй нефункціональній красі й щоденно, явно чи непомітно, присутнє в нашому житті. Квіти – як поезія, де кожен може знайти співзвучний настрою мотив. І обрана тема зажди відповідатиме потребам сучасності. Прекрасне лишається центральною категорією естетики. Сьогодення, позбавлене гармонії, веде до хаосу. Людина у власній екзистенції прагне бачити гарне – у собі, в довколишньому світі речей та ідей.
 
  • Адреса: м. Київ, вул. Глибочицька, 32-В, 3-й поверх.
  • Виставка працює до 6 липня 2024 з 12:00 до 18:00 щодня, крім неділі та понеділка.
  • Вхід вільний.

До слова, Будинок природи проведе просвітницький захід на березі Дніпра з екоіграми і призами.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин