Невгамовна: кішка, яка тиждень жила в тунелі метро, знову втекла від волонтерів

Автор: Марія Супрун
11:09 24.09.2021

Історія про молоденьку кішку, яку в серпні тиждень шукали в тунелях столичної підземки, має продовження. Як виявилось, після вдалого порятунку її забрали до себе волонтери та шукали домівку, але вона від них знову втекла. 

Невгамовна: кішка, яка тиждень жила в тунелі метро, знову втекла від волонтерів

Як розповіли волонтери “Сьогодні”, вони вже тиждень шукають її та намагаються зловити. До речі тваринку назвали Аріка-Тунелька.

Вона була на перетримці і раптово вискочила в відчинені двері. При цьому інші коти не втекли. Тепер ми не можемо її зловити. Вона втекла в підвал будинку. Приходить тільки забрати їжу, яку ми розкладаємо і знову тікає. Ми навіть принесли пастку, за допомогою якої Аріку-Тунельку вдалося зловити в метро. Але вона розумна і туди вже не заходить. Так триває вже тиждень“, – розповідає Лада Кирієнко.

Волонтер каже, що не втрачає надії зловити кішку і все-таки прилаштувати її в хороші руки.

Я намагалася знайти їй новий будинок, але до мене зверталися неадекватні люди. Її хотіли взяти то в село, то для лову мишей, або в якості подарунка доньці. Я відмовила. Такі варіанти мене не влаштовували, я хотіла знайти їй люблячу сім’ю. Хоча прекрасно розумію, що зараз міські притулки переповнені породистими котами, вибір для бажаючих великий. Але буду шукати для неї сім’ю, після того як зловлю“, – додала Лада.

Також дівчина додала, що кішка, як і раніше, боїться людей, вона може і вкусити людину, якщо вона їй не сподобається. Характер у неї непростий. Вона намагається бути ніжною, але не перестає бути дикою. Можливо, це результат стресу після життя в тунелях метро. А до цього ця кішка єдина вижила з усієї своєї родини, яку отруїли невідомі на Оболоні.

Нагадаємо, у серпні в тунелях метро кілька днів ловили кошеня, яке втекло від дівчини. Кішечка зникла в метро Києва 5 серпня – на станції “Контрактова площа” вискочила з переноски, коли її перевозили волонтери. А потрапила в котоловку аж 12 серпня

Великий Київ у Google News

підписатися