Невакциновані українці зможуть подорожувати в Норвегію без карантину: деталі

Автор: Любава Лисичкіна
00:15 28.01

Для в’їзду в Норвегію вакцинованим мандрівникам потрібно здати один тест (після прибуття), а невакцинованим потрібно два тести (до в’їзду та після прибуття в Норвегію).

Невакциновані українці зможуть подорожувати в Норвегію без карантину: деталі

Як повідомляється,  26 січня 2022 року влада Норвегії  скасувала обов’язковий 10-денний карантин для невакцинованих мандрівників.  Це означає, що невакциновані українські туристи маючи негативний результат тест на Covid-19 зможуть уникнути карантину після перетину кордону Норвегії.

З 26 січня НорвегіяДля перетину кордону необхідно дотримуватись таких умов:

  • до перетину норвезького кордону всі іноземні громадяни віком від 16 років повинні пройти обов’язкову електронну реєстрацію на reg.entrynorway.no
  • невакциновані громадяни України від 18 років повинні протягом 24 годин до перетину норвезького кордону здати тест на Covid-19 (ПЛР або антиген)
  • повністю вакциновані громадяни України, які мають відповідні цифрові COVID-сертифікати (EU Digital COVID Certificate у додатку Дія), зможуть в’їхати до Норвегії без тесту до в’їзду
  • всі туристи, у тому числі вакциновані, повинні здати тест на COVID-19 після прибуття. Якщо результат тесту буде позитивним, пасажиру доведеться дотримуватися карантину доти, доки він не одужає.

Громадяни України, що мають доказ перенесеної хвороби у додатку Дія (протягом останніх 6 місяців) зможуть в’їхати до Норвегії без тесту до в’їзду.

Норвегія визнає наступні вакцини: Comirnaty (Pfizer), Spikevax (Moderna), Vaxzevria (Astra Zeneca), Janssen, Covishield та Sinovac-CoronaVac.

Варто звірнути увагу: Норвегія не визнає паперове свідоцтво ВООЗ (жовтий сертифікат), виданий сімейним лікарем.

Негативний тест на SARS-CoV-2 має бути задокументований сертифікатом норвезькою, шведською, датською, англійською, французькою або німецькою мовами.

Нагадаємо, ряд світових авіакомпаній міняють графіки польотів, аби не ночувати в Києві.

Як повідомлялося, з 23 на 24 січня Держдеп США оприлюднив заяву про наказ евакуюватися з України родичам своїх дипломатів та про дозвіл на виїзд частини своїх чинних співробітників. У Міністерстві закордонних справ України назвали передчасним це рішення.

Великий Київ у Google News

підписатися