Netflix вперше купить великий пакет українських фільмів – які саме

Автор: Марія Супрун
03:36 02.10.2022

Стримінгова платформа Netflix у 2016 році стала доступною в Україні. Тільки в 2021-му користувачі отримали можливість використовувати інтерфейс та слухати дубляж українською. Тепер на Netflix можуть з’явитися 14 українських фільмів.

Netflix вперше купить великий пакет українських фільмів – які саме
Світлодіодне освітлення

Право на показ продала стримінговому сервісу Film.ua Group. Про це Forbes розповіли два джерела в компанії, йдеться у матеріалі видання.

У вересні на стримінговій платформі з’явилися три вітчизняних фільми «Дике поле», «Бурштинові копи» та «Зустріч однокласників», доступні для перегляду на території України. Вони були додані до двох частин «Слуги народу», документального фільму «Зима у вогні» та стрічки «Носоріг» Олега Сенцова. 

Тепер же на стримінгу з’являться «Скажене весілля», «Велика прогулянка» та «Найкращі вихідні». У грудні вийде «Снайпер. Білий ворон». Тривають переговори про купівлю «Фокстер і Макс».

Крім того, продюсер «Дикого поля» Володимир Яценко після успішної угоди почав напряму вести переговори з Netflix щодо інших своїх проєктів. Серед найбільш відомих: «Додому» Нарімана Алієва, «Атлантида» Валентина Васяновича, «Люксембург, Люксембург» Антоніо Лукіча, «Я і Фелікс» Ірини Цілик.

Також стало відомо, що до кінця 2022-го Netflix має відкрити офіс у Варшаві, який керуватиме контентом сервісу в країнах Центральної та Східної Європи, зокрема в Україні. Netflix уже почав пошук працівників, що розмовляють українською.

Нагадаємо, в Multiplex пройде показ українських фільмів за 1 гривню.

Великий Київ у Google News

підписатися