Несплата податків в особливо великих розмірах: підряднику Подільського мосту повідомили про підозру

Автор: Галина Ворона
13:56 08.09

Директору приватного підприємства, яке на замовлення генпідрядника будувало Подільський мостовий перехід через р. Дніпро у Києві, повідомлено про підозру в ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах (ч. 3 ст. 212 КК України).

Несплата податків в особливо великих розмірах: підряднику Подільського мосту повідомили про підозру

Про це повідомляє столична прокуратура.

За матеріалами слідства, службові особи товариства, яке упродовж 2020 року здійснювало роботи по вказаному об’єкту, відобразили у бухгалтерській та податковій звітності фінансово-господарські операції з підприємствами з ознаками фіктивності, начебто залученими для виконання субпідрядних робіт.

У прокуратурі кажуть, що такі дії дозволили товариству ухилитися від сплати податків на суму понад 9 мільйонів гривень, що є особливо великим розміром.

На даний час досудове розслідування триває.

Читайте також: Як будують Подільський міст і метро на Троєщину: що вже зроблено (ФОТО, ВІДЕО)  

Нагадаємо, у липні правоохоронці відкрили провадження за фактом привласнення коштів під час будівництва Подільського мосту. В межах розслідування пройшли обшуки в приміщеннях Департаменту транспортної інфраструктури КМДА, КП “Дирекція з будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва”, ДП “Укрдержбудекспертиза”, у генерального підрядника, а також у підрядних організаціях.

Великий Київ у Google News

підписатися