Нещасному безпритульному бобру “подарували” домівку у Чорнобильському заповіднику (ВІДЕО)

Автор: Любава Лисичкіна
17:55 14.04

На Київщині врятували бобра, який заблукав та опинився у купі хмизу. В його порятунку приймали увасть кілька команд і фахівців.

Нещасному безпритульному бобру “подарували” домівку у Чорнобильському заповіднику (ВІДЕО)
Про це йдеться у повідомленні Чорнобильського радіаційно-екологічного  біосферного заповідника.
 
По весні відбувається розселення молодих особин, які залишають батьківські угіддя та йдуть шукати собі власне місце у світі. Саме в цей час вони потрапляють у різні пригоди: з ними відбуваються нещасні випадки, їх атакують хижаки або вони заходять у місця, де нема води.
 
Першого квітня жителі села Дитятки  знайшли бобра, який сидів в купі хмизу на центральній вулиці села. Київська команда порятунку тварин допомогла відловити і перевезти тварину до ветклініки, де бобра оглянув ветеринар і зробив щеплення проти сказу.
 
Бобра прийняли у приватний притулок для тварин.  Протягом двох тижнів за бобром спостерігали співробітники притулку. Ознак сказу не виявлено, травм і захворювань теж. Тварина перебувала в стресі, однак швидко прийшла до норми. 
 
Вчора  бобра забрали  з притулку. Тварину випустили до закинутої  меліоративної системи біля с. Новосілки.
 
За словами співробітників заповідника,   розміри водойми дозволяють тварині обрати різні типи оселищ – від зарослих каналів та старого торфовища до численних озер та стариць у заплаві р. Уж.
 
Нагадаємо, на Київщині лелечине гніздо рятували всім селом.
 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...