Неймовірний “сонячний” рекорд, “добро” на міксування вакцин, обвал балкону – найрезонансніші новини дня

Автор: Любава Лисичкіна
21:39 04.01

Перший робочий день після святкових вихідних порадував киян звісткою про унікальний температурний рекорд та новиною від МОЗ про можливість використання різних вакцин. Не обійшлося і без “страшилок”: на Оболоні відвалилися плити з балкону багатоповерхівки – добре, що ніхто не постраждав.

Неймовірний “сонячний” рекорд, “добро” на міксування вакцин, обвал балкону – найрезонансніші новини дня Фото: Ілюстративне

2022 рік у Києві почався з температурного рекорду

Третього січня у Києві вперше за 142 роки середньодобова температура повітря становила +4,3°С, що на 0,3°С вище рекордного значення температури для цього дня 1899 року. Кліматична норма перевищена на 7,3°С, що відповідає погоді кінця жовтня. Про це повідомляє Центральна геофізична обсерваторія імені Бориса Срезневського.

За даними спостережень метеостанції обсерваторії, максимальна температура у столиці 3 січня піднялась до +8,2°С, таким чином перевищивши попередній рекорд для цього дня 1899 року на 2,1°С.

МОЗ дозволило змішувати Coronavac з іншими вакцинами: деталі

Міністерство охорони здоров’я розширило схеми поєднання вакцин проти коронавірусу під час первинного курсу щеплення.

Так, вакцину Coronavac тепер можна поєднувати з векторними (AstraZeneca) та мРНК-вакцинами (Moderna або Pfizer). А після Moderna або Pfizer дозволили застосовувати вакцину AstraZeneca. Мінімальний інтервал між дозами – 28 днів.

Також МОЗ рекомендує жінкам, які отримали першу дозу Coronavac, а потім завагітніли, для другої дози надавати перевагу Pfizer або Moderna. 

На Мінському масиві в багатоповерхівці обвалився балкон (ФОТО)

В багатоповерхівці на проспекті Маршала Рокосовського в Оболонському районі з балкона загального користування впали плити.

Одна впала поряд із пішохідними доріжками, інша на балкон сьомого поверху. Пощастило, що нікого не вбило“, – йдеться у коментарі до фото.

Великий Київ у Google News

підписатися