Неймовірні пригоди американця в Україні. Турист місяць не міг вийти з аеропорту “Бориспіль” і жив у залі очікування

Автор: Галина Ворона
16:54 28.09

Американець Нейдер Доган майже місяць жив в аеропорту “Бориспіль”: мився в туалеті, їв чим пригостять. З документами у нього було все гаразд і він міг покинути термінал, але не наважувався це зробити, бо злодії залишили його без цента в кармані у перший же день прильоту в Україну.

Неймовірні пригоди американця в Україні. Турист місяць не міг вийти з аеропорту “Бориспіль” і жив у залі очікування

Про надзвичайну пригоду американця розповіли в сюжеті ТСН.

Журналістам видання 54-річний Нейдер Доган розповів, що два останніх роки постійно подорожує, отримуючи пенсію за інвалідністю. Він має проблеми із серцем, його вага — понад 180 кг, йому важко самостійно пересуватися. Для цього у нього є спеціальний скутер.

Його обікрали у кафе аеропорту, куди він зайшов повечеряти після прильоту. Злодії абрали всі заощадження — 9 195 доларів. Щомісяця Нейдер отримує 700 доларів, але на наступну пенсію йому ще треба чекати – до 1 жовтня.

Американець перебував у залі очікування поза зоною паспортного контролю і міг виїхати в місто в будь-який момент. Але грошей на це не мав. А тут він почувався в безпеці – поліція його навіть оберігала. За словами Нейдера, якось правоохоронці прогнали людей, які його ображали.

Водночас у поліції розповіли, що скарг на американця не отримуввали і законних підстав, щоб його вивести на вулицю не було.

Живучи в аеропорту, чоловік навчився митися в туалет, хоч спочатку були непорозуміння з прибиральницями.

“Я розхлюпую воду з милом і шампунем, коли миюся під краном, а прибиральниці за це сварили на мене. Тоді я їм сказав, що все за собою приберу, не переживайте і вони тепер нормально до мене ставляться”, – розповів турист журналістам.

Коли стало прохолодно, на прохання Нейдера в залі очікування вмикали кондиціонер.

У довколишніх кафе американця добре знали і підгодовували.

Найкращим другом Нейдера став таксист Олександр. Він уже пообіцяв йому, як тільки той “розбагатіє”, знайти йому мінівен, щоб міг пересуватися зі своїм скутером.

Додому до США турист міг повернутися будь-якої миті, проте в його планах – Польща та Чехія.

“Американське посольство купує мені безкоштовний квиток і я можу летіти до Америки, але я не хочу туди”, – каже він.

До родичів за допомогою звертатися він теж не хотів. Мовляв, залишилося протриматися до п’ятниці і гроші вже будуть.

“Я люблю Україну, люблю українців, така ситуація могла статися будь-де”, – ділиться чоловік.

Як повідомляє Vgorode, через день після сюжету “ТСН”, 28 вересня, американця в терміналі D вже не було. Однак куди він пропав і поїхав з країни, поки невідомо.

Нагадаємо, в аеропорту “Бориспіль” з’явився інфоцентр для туристів

Великий Київ у Google News

підписатися