Негода в Україні: поїзди не скасовуються та вивезуть із засніжених регіонів

Автор: Марія Супрун
15:37 08.02

Найближчими годинами Україну накриє сніговий циклон та хуртовини, через що очікуються перекриття доріг та закриття аеропортів. “Укрзалізниця” не скасовує жодного рейсу пасажирських поїздів та гарантує можливість виїхати із засніжених регіонів.

Негода в Україні: поїзди не скасовуються та вивезуть із засніжених регіонів

Як повідомили у компанії, усі поїзди відправлятимуться за графіком, у тому числі ті, що курсують через Волинську область, де наразі обмежено рух автотранспорту на деяких дорогах.

“Укрзалізниця” готується працювати у посиленому режимі, щоб забезпечити безперервність руху, резервні вагони та склади потягів стоять напоготові.

“Закликаємо пасажирів для подорожей цього тижня обирати саме залізницю. У таких погодних умовах це найбільш стабільний та надійний вид транспорту. Перевізник докладатиме максимальних зусиль, щоб забезпечити необхідну кількість місць у всіх напрямках”, – йдеться у повідомленні.

Пасажири, які залишилися у Львові через тимчасове припинення авіарейсів з аеропорту, можуть обрати для подорожі поїзди.

Так, зі Львова до Києва сьогодні відправляється 13 поїздів, при цьому спеціалісти стежать за населеністю цих потягів і готові додавати місця у зв’язку з затримкою рейсів із львівського аеропорту імені Данила Галицького.

Нагадаємо, траси Київщини засипає снігом: ввели обмеження руху (перелік доріг).

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...