Негативна динаміка: в Києві закрили на карантин 9 шкіл

12:41 19.10

Динаміка розповсюдження коронавірусу в навчальних закладах столиці – негативна. Школам і дитсадкам рекомендовано розпочати осінні канікули з 21 жовтня. Наразі в місті закриті на карантин 9 шкіл.

Негативна динаміка: в Києві закрили на карантин 9 шкіл

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко під час онлайн прес-конференції.

Що стосується навчального процесу в Києві. Нагадаю, що місто рекомендує школам розпочати осінні канікули трохи раніше, ніж зазвичай – з 21 жовтня. Це, на думку фахівців, дозволить дещо знизити рівень захворюваності серед учнів і педагогів. Бо динаміка розповсюдження вірусу в навчальних закладах, на жаль, негативна», – сказав Кличко.

Він зазначив, що сьогодні в місті закриті на карантин 9 шкіл – через випадки захворювання серед вчителів. По три школи в Печерському та Оболонському районах. Та по одній – у Подільському, Дарницькому і Святошинському районах.

Також, збільшилась і кількість класів, що відправили на самоізоляцію через хворобу учнів. Сьогодні на дистанційному навчанні загалом 621 клас у 189-ти школах. Усього хворих на коронавірус школярів у Києві – 605. Також хворіють 485 педагогів.

«У дитячих садочках теж спостерігається зростання захворюваності. Через виявлені випадки вірусу тимчасово закриті 92 групи у 79-ти садках. Два садочки зачинені на карантин. А два вже відновили свою роботу після карантину. Наповненість дітей у дитсадках столиці – понад 52 відсотки», – сказав Віталій Кличко.

Нагадаємо, у Києві за добу виявили 385 хворих на коронавірус, найстаршій з них – 96 років.

Як повідомлялося, після нового перерозподілу карантинних зон, який почав діяти з 19 жовтня, Київ залишився в помаранчевій зоні.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...