Недобиті кадирівці виїхали з України в Чечню – ЗМІ

Автор: Галина Ворона
11:20 20.03.2022

За час перебування в Україні кадирівці втратили сотні бійців і повернулися у Грозний.

Недобиті кадирівці виїхали з України в Чечню – ЗМІ
оренда квартири Київ

Про це пише “Радіо Свобода” з посиланням на контррозвідників Служби безпеки України.

26 лютого на українську землю в районі гостомельського аеропорту при спробі десантної операції спробували зайти 450 “кадирівців”. Не вийшло. Частина все ж змогла висадитися з одного з літаків і була обстріляна прямо на злітній смузі. Загальні втрати бійців Кадирова за період з 26 по 28 лютого склали декілька сотень бійців”, — розповів виданню співрозмовник в контррозвідці СБУ.

4 березня прибув ще один загін військ нацгвардії Чечні — близько 1200 бойовикві. Свій табір вони облаштували у лісі під Бородянкою. Як стверджують в СБУ, однієї ночі в таборі було підірвано боєкомплект, частина бійців загинули.

З того часу вони почали діяти обережніше і розбилися на декілька груп. Та участі безпосередньо у боях не брали, а займалися лише тим, що “кошмарили” місцеве населення в районі Бородянки, Бабинців, Катюжанки та аж до Лютіжа. Паралельно знімаючи різноманітні відео для соцмереж, кажуть в контррозвідці СБУ.

За повідомленням уповноваженої Верховної Ради з прав людини Людмили Денісової, кадирівці зокрема захопили психоневрологічний інтернат у Бородянці в Київській області, де на той момент перебували 600 людей.

Зрештою, за даними контррозвідки СБУ, 13 березня їх вивели з території Київської області через Білорусь і далі повітряним транспортом до Чечні. Водночас Рамзан Кадиров днями заявив, що відправляє в Україну ще тисячу своїх бійців.

Читайте також: У Гостомелі знищено “елітну групу кадирівців”, яка мала намір вбити президента

Нагадаємо, під Києвом із кадирівців створювали загороджувальні загони. Також відомо, що бойовики Кадирова розстріляли 12 поранених росіян у Бородянці.

Великий Київ у Google News

підписатися