Недбалість коштує дорого. Головному бухгалтеру обласної поліції обійшлась у 4,6 млн грн

14:52 28.01

Головний бухгалтер Управління фінансового забезпечення ГУ Нацполіції в Київській області не догледіла, що її підлеглі протягом 6 років надавали підроблені фінансові відомості. Як наслідок – державним інтересам завдано понад 4,6 млн грн збитків.

Недбалість коштує дорого. Головному бухгалтеру обласної поліції обійшлась у 4,6 млн грн

Про це повідомляє пресслужба Офісу Генерального прокурора.

Слідчі встановили, що працівники управління спільно з оперуповноваженим цього ж управління відкрили зарплатні карткові рахунки в одному з банків, використовши підроблені документи. Всього вони зареєстрували рахунки на 24 підставних осіб, які, до слова, не перебували у трудових відносинах з міністерством.

В свою чергу, головний бухгалтер через службову недбалість ніяк не контролювала діяльність підлеглих працівників з питань нарахування та виплати заробітної плати. Жінка безконтрольно погоджувала і підписувала підроблені платіжні відомості, завіряючи печаткою установи, а після цього надсилала їх для виконання в банк.

Таким чином, упродовж 6 років група осіб отримувала “додаткову” заробітну плату, не маючи на те ніякого права. В результаті державним інтересам було завдано понад 4,6 млн грн збитків.

Жінці вже повідомили про підозру за ч. 2 ст. 367 КК України (Службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки). Наразі підозрюваній дали можливість ознайомитись з усіма матеріалами слідства, після чого обвинувальний акт буде скеровано до суду. У разі доведення вини їй загрожує до 5 років позбавлення волі.

Як повідомлялось раніше, з 2016 по 2020 рік в казні одного з вищих навчальних закладів Києва поменшало на 3 млн грн. Як виявилось, до цього причетна головний бухгалтер вишу, через яку проходили усі кошти.

Читайте також: Недбалість на 2,7 млн грн. Колишній мер Ірпеня Володимир Карплюк піде під суд

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...