Небезпека наступу: РФ готує 300 тисяч військ, щоб знову сунути з півночі України – Умєров

Автор: Оксана Тупальська
19:47 29.05

Що відомо про підготовку російських військових для наступу з півночі на територію України міністр оборони Рустем Умєров розповів в інтерв’ю Reuters.

Небезпека наступу: РФ готує 300 тисяч військ, щоб знову сунути з півночі України – Умєров
Світлодіодне освітлення

Раніше “ВК” розповідав про повідомлення білоруських залізничників, яким наказали готувати колію, яка пролягає від російського кордону фактично до кордону з Польщею, а також майданчики на станціях по всьому маршруту курсування вантажних вагонів для висадки російської техніки та військових. До того ж залізничники Білорусі отримали наказ підготувати колії, що сполучають з окупованими територіями України – для руху звідти російських військових. 

Умєров сказав західним журналістам, що Кремль хоче відкрити новий фронт на півночі, щоб почати використовувати усю свою живу силу та вогневу потужність проти України.

Вони й надалі переслідують свою мету – знищити нашу державу. 

Він також нагадав, що Україна отримає перші поставки винищувачів F-16 «дуже скоро», а також що половина обіцяних поставок озброєння надійшла вчасно. Та запевнив, що в країні буде виконуватися закон про мобілізацію, який дозволить залучити воїнів на оборону краю. Натомість закликав західних партнерів не припиняти підтримку України. 

Ми витримуємо, але, звичайно, нам потрібно більше зброї, нам потрібно більше вогневої потужності, нам потрібні ракети великої дальності, щоб не дозволити їм (росіянам – ред.) проникнути в нашу державу, – зазначив Умєров.

Як відомо, літак президента-втікача Віктора Януковича з п’ятниці залишається на території Білорусі. Кажуть, що ймовірно він залишився там з часу прибуття Путіна на розмову з Лукашенком. Кремлівський диктатор вилетів назад до Москви одразу після зустрічі 24 травня.  

Великий Київ у Google News

підписатися