“Неадеквати при владі вкотре продемонстрували, що роблять все для внутрішнього протистояння всередині країни” – заява “Євросолідарності” після сутичок під Печерським судом

Автор: Галина Ворона
14:24 19.01

Після сьогоднішніх нападів силовиків на мирних учасників акції під Печерським судом партія “Європейська солідарність” звернулась до поліції із публічною заявою, у якій вимагає забезпечити правопорядок та керуватися в своїх діях виключно законом, а також служити народу, а не виконувати забаганки неадекватної влади.

“Неадеквати при владі вкотре продемонстрували, що роблять все для внутрішнього протистояння всередині країни” – заява “Євросолідарності” після сутичок під Печерським судом

Відповідну заяву оприлюднили на Facebook-сторінці політсили.

У “ЄС” підкреслюють, що сьогодні влада під Печерським судом першою застосувала силу і вдалася до силового протистояння з мирними протестувальниками, які зібралися поблизу судилища, аби висловити протест проти згортання демократії, тиску на опозицію і її лідера Петра Порошенка.

Як зазначається, влада вдалася до відвертих провокацій, зачищаючи мирних протестувальників і стимулюючи силові сутички на вулицях Києва.

Причиною для неадекватних дій керованою Банковою поліцією стали намети з чаєм для протестувальників. На вулиці мінусова температура, а в понеділок судове засідання тривало 12 годин. Ми нагадуємо владі, чим силові дії проти протестувальників закінчилися 19 січня 2014 року і закликаємо не провокувати свій народ”, – обурюються в “Європейській солідарності”.

Там наголошують, що влада зараз має займатися підготовкою оборони країни від російського агресора, а не стимулювати внутрішню війну з патріотами та ветеранами.

Неадеквати при владі вкотре продемонстрували, що не у б пряму загрозу країни і роблять все для внутрішнього протистояння всередині країни. Вимагаємо від поліції забезпечити правопорядок, в своїх діях керуватися виключно законом. Вимагаємо від силових структур служити народу, а не виконувати забаганки неадекватної влади. Не створюйте картинки для російських медіа”, – йдеться в заяві.

Водночас у “ЄС” закликали учасників акції протесту уникати провокацій і відразу повідомляти про провокаторів, тітушок і неадекватних громадян.

Нагадаємо, сьогодні під Печерським судом перед засіданням, на якому мали обирати запобіжний захід п’ятому президенту, учасники акції на підтримку Петра Порошенка виставили бочки й намети – для приготування чаю. Правоохоронці ж силою забрали ці бочки, а також чайники і бутерброди  та взялись за намети. Активістів відтісняли, використовуючи сльозогінний газ, били і штурхали. Серед постраждалих –  депутат Київради. Через дії силовиків керівника поліції Києва викликають на засідання Київради, яке відбудеться завтра.

Великий Київ у Google News

підписатися