Не втратити те, що мають. Співак Сергій Бабкін може осліпнути

Автор: Любава Лисичкіна
23:48 25.01

В 42-річного зірки діагностували рідкісне захворювання очей. Сумну звістку виконавець дізнався тиждень тому

Не втратити те, що мають. Співак Сергій Бабкін може осліпнути

Про це сам  Сергій повідомив у Instagram. 

 “Тиждень тому я дізнався, що в мене дуже рідкісне захворювання очей. Це захворювання зустрічається раз на мільйон! Лікар сказав так – запалення задньої стінки очей, відшарування сітківки, проходження рідини, 70% вашого центрального зору вже нема, ви сліпнете, Сергію… час іде на дні!”,  – поділився Бабкін.

Сергієві необхідна термінова операція. Оскільки в Україні потрібного обладнання та препарату немає, він днями полетить до Австрії. Процедура в клініці призначена на 5-те лютого. 

Зараз він займається організацією поїздки, а це, за словами співака, в карантинний час, надзвичайно   складно.

” Тепер залишилося лише успішно дістатися до Відня і минути 10-денний карантин, оскільки зір не дає мені багато часу. Шукайте мене у Сніжки (дружина співака -ред.) в сторіз. І побажайте успіхів. Скоро побачимося  “, – пообіцяв Бабкін.

В той же час надзвичайно занепокоєною є дружина співака, Сніжана Бабкіна. Також в  Instagram-сторіс  вона зауважила, що  наразі головна задача – “не втратити те, що мають”, адже стан Сергія стрімко погіршується. Зі слів жінки, ще тиждень тому було втрачено 50% зору, тепер же цифра зросла до 70%. 

Сергій Бабкін — український музикант, актор, автор і виконавець власних пісень. Учасник групи «5’nizza». Тренер 7-го та 8-го сезонів вокального шоу «Голос країни». Учасник 5-го сезону шоу Танці з зірками. Батько трьох дітей. 

До слова, британський телеканал Sky анонсував випуск нового документального фільму про Чорнобиль. 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...