“Не вір! Не бійся! Не тікай!” Активістка FEMEN в образі смерті закликала киян не панікувати

Автор: Галина Ворона
15:29 22.02

Активістка FEMEN сьогодні провела психотерапевтичну акцію “Не панікуй!” на центральному залізничному вокзалі у Києві. Вона закликала українців не піддаватись накачуванню жахіттями і не залишати в паніці домівки.

“Не вір! Не бійся! Не тікай!” Активістка FEMEN в образі смерті закликала киян не панікувати

Щоб краще донести своє послання, дівчина вийшла на акцію в образі смерті з косою та з відповідним макіяжем. На голові у неї була фата, а з одягу – лише спідня білизна і панчохи.

На грудях у неї був напис “Don’t Panic”, а на спині – “Не вір! Не бійся! Не тікай!”. 

FEMEN закликає не вестись на криваву інформаційну навалу у вигляді дат Армагеддонів, втечі посольств і тривожних нічних звернень Зеленського. Попереджений – значить, озброєний. Заляканий – значить, вбитий!” – зазначають організатори акції.

Чи встигла активістка переконати когось або бодай заспокоїти – невідомо. “Голий протест” зупинили правоохоронці. Дівчину одягнули і спровадили з місця.

Читайте також: Біля військомату на Солом’янці утворилась велика черга  

Нагадаємо, попередня “гола” акція FEMEN минулого тижня відбулась під американським посольством. Тоді дівчина топлес у воєнних штанях та розвантажувальному поясі залізла на вхідний знак біля американського посольства, позувала з пістолетом та вигукувала “Don’t be a pussy!” (“Не будь сциклом”). Цей лозунг також був написаний у неї на грудях, а на спині – false start.

Великий Київ у Google News

підписатися