Не відкривав, а перевіряв: як Святошинська РДА радить не писати про негатив

20:15 23.12.2020

4 грудня цього року голова Святошинської РДА в місті Києві Сергій Павловський разом зі своїм заступником були помічені на відкритті супермаркету мережі “Новус”.

Не відкривав, а перевіряв: як Святошинська РДА радить не писати про негатив

Про це тоді повідомило інтернет-агентство “Святошин LIVE”. Журналісти видання надіслали запит на інформацію щодо правових підстав такої участі в комерційній діяльності приватного бізнесу.

У відповідь на запит пресслужба РДА заявила, що Сергій Павловський та його заступник брали участь у перевірці супермаркету на дотримання карантинних обмежень.

Водночас сектор по боротьбі з корупцією Святошинської РДА повідомив, що голова районної адміністрації перевіряв дотримання супермаркетом законодавства України про захист прав споживачів.

Схоже, що чиновники Райдержадміністрації заплутались у показах та не змогли погодити текст “правильної” відповіді між собою.

Крім того, Святошинська РДА порадила місцевим ЗМІ висвітлювати подібні новини у розрізі розвитку району. Таким чином, держслужбовці поступово беруть на себе роль цензорів медіапростору.

 

Нагадаємо, що вчора на вул. Святошинській, 32 трапилась сильна пожежа у складському приміщенні. За даними, ЗМІ – горіли склади компанії “Делівері”.

Читайте також: Святошинський район з висоти пташиного польоту + топ цікавих фактів

 

Великий Київ у Google News

підписатися