Не тонути, а плисти далі. Біля Арки дружби народів з’явилась інсталяція для проєкту Burning Man, що мотивує

Автор: Галина Ворона
18:09 06.07

На оглядовому майданчику біля Арки дружби народів з’явилась унікальна інсталяція в рамках проєкту Merman, яка символізує прагнення людини рухатися далі за будь-яких обставин. Це скульптура розмірами 3×3×12 метри, яку українська команда готувала для фестивалю Burning Man у США, штаті Невада.

Не тонути, а плисти далі. Біля Арки дружби народів з’явилась інсталяція для проєкту Burning Man, що мотивує

Проєкт Merman — єдиний проєкт з України серед 59, що отримав грант від організаторів фестивалю Burning Man. Сама інсталяція готувалася для участі в цьогорічному заході в США, проте через пандемію його скасували.

Автори проєкту вирішили все одно встановити інсталяцію цього року та за сприяння міської влади обрали місце в Києві біля Арки дружби народів. На цій локації Merman можна буде побачити до 12 липня.

“Ми кожен день робимо вибір. Рухаємося, підтримуємо себе на плаву, іноді йдемо на дно. Залишатися там або продовжувати рухатися далі — виключно наш вибір. Ми так влаштовані, що намагаємося плисти, знайти берег або новий горизонт”, — діляться своїм задумом автори проєкту.

Merman — проєкт-маніфест про подолання будь-яких перешкод. Проєкт створений коштом та зусиллями команди Burning man project, команди Merman team та волонтерів.

Скульптура буде доступна для огляду лише тиждень – до 12 липня (безкоштовно).

Читайте також: Місце для зустрічей: в столиці з’явилася інсталяція-лава “Усьому свій час” (ФОТО)

Нагадаємо, у столиці з’явився новий арт-об’єкт – фігура волейболістки, яка грає Місяцем, від одеського митця Олександра Мілова. Захоплена грою юна дівчина символізує життя, невід’ємною частиною якого є гра.

Великий Київ у Google News

підписатися