Через мобілізацію може припинити роботу важливий комбінат під Києвом – виготовляє туалетний папір та пакування

Автор: Оксана Тупальська
13:31 02.07

Нині у війську кожен 10-й співробітник Київського картонно-паперового комбінату і мобілізація триває. Кадровий голод торкнувся спеціальностей, заміну яким знайти майже неможливо. Це може призвести до зникнення низки видів продукції.

Через мобілізацію може припинити роботу важливий комбінат під Києвом – виготовляє туалетний папір та пакування
Світлодіодне освітлення

У штаті Київського картонно-паперового комбінату 2,5 тисячі працівників. Він є містоутворюючим підприємством Обухова, в місцевому бюджеті третина податків з ККПК. Там виробляють санітарно-гігієнічну продукцію та картонну тару для великих виробників українських товарів, пише Судово-юридична газета.

Після початку повномасштабного вторгнення частину вакансій, які виникли після мобілізації чоловіків зайняли жінки, які пройшли перенавчання за рахунок підприємства. Проте є такі спеціальності, поповнити які майже неможливо, розповіли у прес-службі ККПК. 

Наприклад, щоб стати машиністом переробної машини, необхідно навчатися щонайменше 5 років, поступово опановуючи етапи робіт. Також на комбінаті є відділи, де підвищений рівень шуму, температури, вологості та вібрації, тому люди, готові працювати в цехах, мають бути фізично витривалими. І за вимогами охорони праці є професії, де можуть працювати виключно чоловіки.

Варіант заміни їх жінками неможливий. Якщо таких співробітників мобілізують, зупиниться виробництво, – кажуть в ККПК.

Раніше “ВК” розповідав, як бізнеси мотивують співробітників аби залишитися з кращими фахівцями, адже в умовах воєнного стану про нестачу кадрів заговорили навіть ті організації, де завжди були конкурси на посади. 

Великий Київ у Google News

підписатися