Не розумію, якого х*я Путін та його ґвалтівники і мародери тут забули. Чичваркін із Києва звернувся до населення РФ

Автор: Володимир Хлєбников
10:41 19.06

Російський бізнесмен Євген Чичиваркін, який вже багато років проживає у Великобританії, оприлюднив серію фото з Києва. Зокрема, він покупався у Дніпрі.

Не розумію, якого х*я Путін та його ґвалтівники і мародери тут забули. Чичваркін із Києва звернувся до населення РФ

За час перебування у столиці України Чичваркін засинав і прокидався під звуки повітряної тривоги.

У дописі в Instagram бізнесмен поділився своїми спостереженнями про те, що зараз відбувається в Києві, а також наголосив, що йому ніхто жодного разу не дорікнув за те, що він говорить російською мовою.

Київ намагається жити нормальним життям. Центральний пляж на Трухановому острові регоче і верещить засмаглими дітьми… Зустрівся з бійцями одного з найбільш демонізованих російською пропагандою підрозділів. Мені б хотілося, щоб у нас були такі офіцери – професійні, мудрі, спокійні, які відстояли у страшних боях свою частину Батьківщини“, – пише російський бізнесмен.

Він також згадав президента РФ Володимира Путіна і звернувся до російського населення.

Не розумію і ніколи не зрозумію, якого х…я Путін тут забув і навіщо він тут зі своїми ґвалтівниками та мародерами. Ні з квітами, ні з паляницями на нього тут не чекали. Як узагалі можна бомбити цю країну? Як можна вірити російському телевізору? Росіяни, агов, ку-ку, прокиньтеся, нас обікрали“, – обурився Чичваркін.

24 лютого моя батьківщина Росія одним путінським злочинним наказом опинилася у стічній канаві на узбіччі цивілізації. Я полюбив Україну й мене тут приймають як рідного, але і свою Батьківщину Росію дуже люблю, тому бажаю якнайшвидшого падіння режиму мерзотного путінського тоталітаризму“, – додав він.

Читайте також: “Зберегти нашу локальну героїку”: Член комісії з перейменування вулиць назвав Топ-45 імен видатних киян, які варто підтримати

Великий Київ у Google News

підписатися