Не пішла торгівля. На Столичному ринку знайшли червонокнижних крабів (ФОТО)

Автор: Тетяна Сененко
20:19 23.04

Незаконний продаж осетрів та крабів зафіксували на ринку «Столичний», що розташований на Великій Кільцевій дорозі. Чоловік продавав 2,5 кг осетра російського та 3 кг трав’яного краба, які занесені до Червоної книги України. Торговець не зміг надати рибпатрульним жодних документів, що підтверджували б законність походження риби та членистоногих.

Не пішла торгівля. На Столичному ринку знайшли червонокнижних крабів (ФОТО)

Порушення виявили під час рейду інспектори відділу оперативної роботи Держрибагентства.

За порушення порядку збуту червонокнижної риби та крабів чоловіку загрожує від 1 700 до 3 655 гривень штрафу з конфіскацією делікатесів. До рішення суду їх залишили у продавця на відповідальне зберігання.

В Україні заборонено ловити та продавати червонокнижних осетрів і крабів, крім вирощених у спеціалізованих господарствах. Про що, звісно, повинні свідчити відповідні документи.

Трав’яний краб зустрічається у прибережній зоні усіх морів Середземноморського басейну, зокрема у Чорному та Азовському. Цей всеїдний членистоногий постійно бігає по морських пляжах у пошуках здобичі.

До слова, раніше браконьєрські знаряддя виявили біля села Толокунь Вишгородського району. У сітки потрапили 24 рибини, зокрема чималі окуні. Всіх їх випустили назад до водойми. Київські рибпатрульні склали акт безгосподарського майна.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...