Не Києвом єдиним. Нардепам запропонували позабирати зі столиці міністерства: законопроєкт

Автор: Тетяна Сененко
16:19 06.05

Кабінет міністрів вніс до Верховної ради законопроект, який дозволить розміщувати міністерства не тільки в Києві. Він зареєстрований під №5469.

Не Києвом єдиним. Нардепам запропонували позабирати зі столиці міністерства: законопроєкт

Про це повідомляється на сайті Верховної ради.

Документ пропонує закріпити уніфіковану структуру апарату міністерства: директорати, секретаріат міністерства, департаменти, управління та інші самостійні структурні підрозділи.

Кабінет міністрів, згідно з проектом, встановлює вимоги до змісту та структури положення про міністерство та положення про інший центральний орган виконавчої влади.

Функції з розроблення проектів актів законодавства зосереджуються у міністерствах, крім випадків, коли центральні органи виконавчої влади наділені нормотворчими повноваженнями відповідно до закону.

Уряд отримує повноваження визначати інше (крім міста Києва) місцезнаходження міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.

Кабмін уповноважують визначати окремим рішенням граничну кількість заступників керівників центральних органів виконавчої влади.

Законопроект також передбачає, що прем’єр-міністр звільняється з посади так само як усі члени уряду – з початку роботи новосформованим Кабміном.

Читайте також: Проспект Науки пропонують перейменувати на проспект Іллі Киви

До слова, Чимало рішень генплану-2020 столиці перейшло у проект генплану-2040, хоча є і відмінності. Центр розширяється: під житлову і громадську забудову вже йде не лише Рибальський острів та порт на Подолі, а й північна частина Телички. Розширитися має забудова біля залізничного вокзалу за рахунок заводських корпусів та складів, передбачається і ліквідація станції і вагонного депо «Київ-Товарний», натомість – громадська забудова по обидва береги Либеді.

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...