Не хочемо вас бачити: київська компанія відмовила у роботі чоловіку, бо той – україномовний

Автор: Любава Лисичкіна
20:30 20.10

Вибачте, але якщо ви бажаєте спілкуватися українською, ми не можемо запропонувати вам цю позицію – відповили у компанії чоловіку, за його принципову позицію говорити українською.

Не хочемо вас бачити: київська компанія відмовила у роботі чоловіку, бо той – україномовний

Про цей інцидент Антон Капелушний розповів на своїй сторінці в Facebook.

Шукаючи роботу у Києві, спеціаліст з IT-технологій зіткнувся з мовною дискримінацією. За словами Антона, столична компанія скасувала з ним співбесіду через те, що він спілкується українською мовою. Адже, як з’ясувалося, у компанії надають перевагу саме російськомовним співробітникам.

“Думав, що в 2021-му скасовувати співбесіди, до всього, ще й без попередження, через українську мову спілкування – це скоріше постановочі діалоги, але НІТ! Тим більше в так званому цивілізованому ІТ, де давно основною мовою є англійська.
То ж компанія TechExpace , вони ж React, вони ж Affreact React, вам там ок взагалі в Україні працювати? Чи може це знову позиція окремого рекрутера?”, – ідеться у дописі Капелушного, який вільно говорить українською, російською та англійською мовами. Проте надає перевагу  – українській.
 
“Вибачте, але якщо ви бажаєте спілкуватися українською, ми не можемо запропонувати вам цю позицію”, – відповила рекрутерка.

Щоб не бути голослівним, чоловік оприлюднив скріншоти з чату, де він спілкувався з рекрутеркою компанії. 

До слова, українські плавці відмовилися їхати на чемпіонат Європи в Росію.

Великий Київ у Google News

підписатися