Не дихайте шкідливими викидами: як користуватися газом у сильну спеку

Автор: Оксана Тупальська
14:29 06.07

Коли температура повітря зростає вище + 30 ˚С, часто відсутня тяга або утворюється зворотня тяга в димових і вентиляційних каналах житлових будинків. Тому варто знати правила безпеки, щоб не отруїтися небезпечними випарами у власній домівці.

Не дихайте шкідливими викидами: як користуватися газом у сильну спеку

Як і коли виникає отруєння:

Під час користування проточними водонагрівачами і двоконтурними опалювальними приладами з відводом продуктів згоряння в димохід може виникати проблема з тягою. Тоді продукти згоряння природного газу не відводяться через димохід, а потрапляють в приміщення, де встановлена плита, тобто на кухню. Це може призвести до нещасних випадків. Для нормальної роботи газових приладів необхідно забезпечити вільний доступ свіжого повітря до приміщення.

Як не впустити в дім шкідливе повітря:

– відкрити кватирку у вікні (у разі відсутності традиційних кватирок, встановити віконні провітрювачі);
– відкрити витяжний вентиляційний канал, який знаходиться у верхній частині кімнати;
– перевірити доступ повітря через решітку або підріз в нижній частині дверей.

Користування приладами газу за відсутності тяги не просто не рекомендуються, але забороняються. Якщо служби газу виявляють таке порушення – забороняють ними користуватися та мають перекрити газ. 

Раніше “ВК” розповідав, що в Україні наступного тижня буде дуже спекотно. Місцями температура сягатиме 40-41°, що близько до абсолютних максимумів, зафіксованих за всю історію спостережень.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин