Не дотримали обіцянки. Кладовища для тварин у Києві цього року не буде

12:52 17.09

Попри обіцянки влади облаштувати кладовище для тварин до кінця 2020 року, його в цьому році не буде. Наразі відбувається процедура землевпорядкування території у Деснянському районі Києва, виділеної під міське кладовище для домашніх тварин, після якої будуть розпочаті проектувальні роботи та відновлення будівництва кладовища.

Не дотримали обіцянки. Кладовища для тварин у Києві цього року не буде Фото: pauluskp.livejournal.com

Про це повідомили у Департаменті міського благоустрою КМДА у відповідь на запит УНН.

“Наразі відбувається процедура землевпорядкування території у Деснянському районі Києва (по вулиці Пухівська), виділеної під міське кладовище для домашніх тварин. Профільними підприємствами, саме після землевпорядкування території, буде розпочато проектувальні роботи, технічне обстеження новобудови та відновлення будівництва міського кладовища для домашніх тварин у Деснянському районі Києва”, — йдеться документі.

Також повідомляється, що надалі, після завершення будівництва та введення в експлуатацію міського кладовища для домашніх тварин, буде відпрацьовано механізм можливого перепоховання трупів домашніх тварин (із залученням власників похованих тварин та за їх згодою) у Києві.

Нагадаємо, у січні 2019 році повідомлялося, що київська влада хоче заборонити ховати домашніх тварин на стихійних кладовищах. У столиці було заплановано будівництво муніципального кладовища для тварин з крематорієм, колумбарієм і сферою обслуговування. Зазначалось, що його облаштують у 2020 році.

Як повідомлялося. зі стихійного кладовища тварин на Русанівці перенесуть частину могил.

загрузка...

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...