Про це повідомляється у системі «Прозорро».
Як встановили журналісти «Наших грошей», у тендерній документації замовник вимагав надати акт огляду об’єкта, який має бути підписаний двома сторонами. Таким чином є можливість звузити конкуренцію та створити перешкоди «непідходящим» учасникам торгів. Наприклад, небажана фірма не зможе знайти директора для своєчасного підписання цього акту.
Тож замовник відхилив пропозицію компанії «Регдорстрой», яка запропонувала виконати роботи на 600 тисяч гривень дешевше, саме через те, що вона не надала гарантійного листа та акту огляду об’єкта.
«Регдорстрой» через таку несправедливість подав скаргу до Антимонопольного комітету, але там її залишили без розгляду, бо компанія просила не повернути себе на конкурс, а відхилити організацію «Автобудтрек» (яка взагалі не брала участь у торгах). Можливо, це помилка юриста, який не до кінця переписав скаргу іншої фірми.
В той же час «Домпромбуд» надав у складі своєї пропозиції акт огляду об’єкту, підписаний головним інженером замовника Владиславом Виноградовим, і таким чином був визначений переможцем.
Читайте також: Держпосадовець та його «банда» привласнили 5 укриттів та дві будівлі у столиці (фото)
Відповідно до поданих документів «Домпромбуд» має 13 штатних працівників та дві одиниці власної техніки: компресор та віброплиту. Вантажний самоскид, дорожні катки та асфальтоукладач знаходяться в суборенді з ТОВ «Дор-лідер». А власником техніки є підприємство «Шляхобудівельна індустрія».
Нагадаємо, ТОВ «Домпромбуд» було створено за кілька тижнів до повномасштабного вторгнення – 3 лютого 2022 року. Директором та власником фірми є Дмитрій Домський. За цей час підприємство отримало підряди Управління капітального будівництва Житомирської міської ради на 35,26 млн гривень.