Названо вакцину, яка знижує ризик госпіталізації та потрапляння до реанімацій з “Дельтою”

Автор: Любава Лисичкіна
19:37 13.09

Дослідники проаналізували ефективність трьох найбільш популярних вакцин проти коронавірусу серед осіб старше 18 років і з’ясували, яка з них має найменші показники у госпіталізації та потрапляння у реанімації.

Названо вакцину, яка знижує ризик госпіталізації та потрапляння до реанімацій з “Дельтою”

Про це ідеться в дослідженні  Інституту Регенштрайфа.

Дослідження вивчало вплив трьох вакцин: Moderna, Pfizer та Johnson & Johnson. Вакцина американської компанії Moderna показала найбільшу ефективність проти штаму коронавірусу “Дельта”.

 Саме Moderna знижує ризик госпіталізації та потрапляння в невідкладну допомогу. Так, вчені зауважують, що Moderna знижує ризик госпіталізації на 95%  при коронавірусі штаму “Дельта”.  Pfizer – на 80% і Johnson & Johnson — на 60%

Так само  Moderna – знижує ризик потрапляння до відділення невідкладної допомоги на 92%. В цей же час, Pfizer – на 77% і Johnson & Johnson — на 65%.

Як зазначив віцепрезидент Інституту Регенштрайфа по даним та аналітиці, автор дослідження Шон Гренніс, вакцини на цей момент залишаються найефективнішим засобом у запобіганні госпіталізації та потрапляння в відділення невідкладної допомоги навіть при наявності коронавірусу штаму “Дельта”.

Крім того, автори дослідження відзначили, що для людей старше 75 років ефективність цих трьох вакцин трохи нижче.

 До слова, уже за тиждень у столичних закладах освіти кількість вакцинованих працівників шкіл досягне 80%. 

Великий Київ у Google News

підписатися