Названо ключові методи боротьби з дронами-камікадзе, які летять по столиці

Автор: Оксана Тупальська
17:57 18.10.2022

Перемогти російську агресію, яка здійснюється обстрілами з дронів-камікадзе по мирних містах, Україна може завдяки співпраці з двома великими країнами світу.

Названо ключові методи боротьби з дронами-камікадзе, які летять по столиці

Про це розповів воєнний експерт Олег Жданов в ефірі телеканалу Freedom.

Він повідомив, що рф може заплатити Ірану за нові 2500 дронів-камікадзе будь-яку ціну. 

«Вони готові передати ядерні технології Ірану, тоді як той стоїть на порозі створення ядерного боєзараду. Або передати літаки Су-35 зі складу повітряно-космічних сил росії, так як Іран не готовий чекати поки їх виготовлять. Йдеться про близько 50 машин», – розповів Жданов.

На думку експерта, існують важелі, які Україна може застосовувати проти цієї вбивчої оборудки: бо Ірану не вигідний світовий розголос, що їхні дрони-камікадзе луплять по мирним мешканцям на території України.

«Розголос може вплинути на ядерну угоду між Іраном та США. Також існує поки що не перевірена інформація, що завод з виробництва дронів може бути розташований в Сирії під Дамаском та в Таджикістані, де з китайських та іранських комплектуючих збирають ці дрони. Та і ми розбирали дрон на гвинтики і бачили там комплектуючі з Китаю та з Ірану», – повідомив воєнний експерт.

Антиракетною та антидронною зброєю, яка може допомогти в знищенні іранських дронів, володіє Ізраїль.

«Ізраїль має прекрасну можливість випробувати таку зброю на фронтах в Україні. Щоб розуміти, наскільки вона надійна та може забезпечити Ізраїлю його безпеку в випадку конфлікту з Іраном», – зазначив Жданов.

Поки офіційний Ізраїль, за словами Жданова, не заявляв про наміри підтримати Україні та новому етапі протиповітряної боротьби з рф.

Боятися новин про можливу закупку росією великої партії дронів-шахідів не варто. Каже військовий експерт Дмитро Снєгирьов на каналі ProUa. Бо ці засоби мають не занадто велику швидкість, тому ЗСУ та поліція швидко наб’ють руку аби збиватимуть такі пристрої.

«Ізраїль вже повідомляв про надання Україні розвідувальної інформації. А також офіційні представники держави Ізраїль вже заявляли, що Україні варто надати якісне озброєння та військово-технічну допомогу в моменті протидії іранським дронам-безпілотникам. Мовиться про антидронові рушниці. Швидкість крилатої ракети 900 км/год, бойова частина калібру 450 кг. І порівнювати з безпілотними ракетами її немає підстав (у Shahed-138 швидкість 180 км/год – прим.). Також існує рішення про надання Україні великої кількості антидронових рушниць в рамках Рамштайн-6. Тому не так страшний чорт, як його чортівнята», – сказав Снєгирьов.

Силами ППО вдається збивати 85% іранських дронів. Також правоохоронці та військові напрацьовують досвід знесення їх стрілецькою зброєю.

Нагадаємо, внаслідок ракетного удару по Києву 18 жовтня на лівому березі відбулося аварійне відключення електропостачання. 

17 жовтня в Києві пролунало 5 вибухів після атаки російськими дронами-камікадзе. Знищено житловий будинок. Загинули люди.

10 жовтня внаслідок масованого обстрілу дронами центру столиці по дорозі на роботу в палаючих автомобілях загинули люди. Серед них – загинув кіберполіцейський, а також лікарка “Охматдиту” і працівниця “Укртелекому”.

Великий Київ у Google News

підписатися