Навесні у Дніпровському районі розквітнуть 15 тисяч тюльпанів – де побачити

Автор: Марія Супрун
10:50 28.02

Сьогодні останній день день зими, а невдовзі у Києві настане тюльпанова пора. Цього року в Дніпровському районі будуть квітнути 15 тисяч тюльпанів близько 10 сортів. Весняні квіти можна буде побачити на транспортних розв’язках та у парках.

Навесні у Дніпровському районі розквітнуть 15 тисяч тюльпанів – де побачити

Про це розповів директор КП УЗН Дніпровського району Євген Ковшун, пише Вечірній Київ.

Заради експерименту закупили у Нідерландах крупномірні махрові тюльпани з цибулинами більшими за 10 сантиметрів в окружності. З них виростають чудові великі квіти, які дійсно привертають багато уваги”, – каже директор комунального підприємства.

За його словами, вже навесні квіти можна буде побачити на транспортних розв’язках: Лівобережній, Дарницькій Чернігівській, у парку «Перемога» та поруч з райдержадміністрацією. Тобто у важкодоступних для вандалів місцях або там, де діє муніципальна охорона.

Випадки викрадення квітів та інших рослин є, на жаль, в усіх скверах. Коли ще не було охорони з парку «Перемога» місцеві бабусі виносили по 100 — 200 квіток на день і перепродували їх біля станції метро”, – зазначає Ковшун.

Зазначається, що на Дарницькій площі торік почали робити справжню клумбу після багатьох років безладу, який влаштовувала несанкціонована торгівля, і тепер там будуть крокуси, тюльпани, нарциси. Цю клумбу називають експериментальною. Вперше у Києві тут висадили колами безліч різноманітних злакових трав, у центрі — мультиштамбові сакури з дуже великими квітами. А також підстрижені під конус граби.

Євген Ковшун, фото: Вечірній Київ

Нагадаємо, у квітні-травні на клумбах Майдану Незалежності та біля будівлі Міністерства закордонних справ розквітнуть 100 тисяч тюльпанів. Їх вже висадили восени минулого року, а подарували їх Києву Нідерланди. 

Зазначимо, що на Співочому полі, де зараз проходить фестиваль китайський ліхтарів, вже також готові до весни – там висадили 300 тисяч цибулин тюльпанів.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...