Науковці винайшли як вбити COVID-19 та його майбутні мутації

Автор: Любава Лисичкіна
23:43 22.05

Група науковців з Австралії повідомила про успішні випробовування на мишах терапії проти коронавірусної хвороби, які зменшують кількість вірусних частинок в організмі на 99,9%.

Науковці винайшли як вбити COVID-19 та його майбутні мутації

Препарат науковці розробили спільно з центром дослідження й лікування раку City of Hope, пише  сайт Університету Гріффіта.

Терапія лікує саме коронавірусну хворобу, і спричинює процеси, які не дозволяють вірусу більше розмножуватися в організмі. За словами дослідників, препарат можна вводити пацієнтам щодня до п’яти днів.  Наприклад, хворим в лікарні, або одноразово, якщо хтось тільки-но піддався впливу коронавірусу. Проте конкретних даних про це поки немає.

“Випробовування на мишах показали, що терапія на основі міРНК зменшувала кількість вірусних частинок в їхньому організмі на 99,9%. Крім того, наночастинки, які застосовуються в терапії, можуть зберігатися до року за температури 4°C і до місяця – за кімнатної температури”, – ідеться у результатах дослідження.

Науковці припускають, що відкриття може бути використане для лікування пацієнтів із COVID-19, зокрема й майбутніх його мутацій.

До слова, COVID-вакцини подарували світові 9 нових мільярдерів.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...