Наука під відкритим небом: Київська Мала академія наук запрошує на настановчу сесію

Автор: Любава Лисичкіна
21:45 06.09

Київська МАН пропонує усім допитливим, талановитим, амбітним, цілеспрямованим, креативним спробувати себе в науково-дослідницькій роботі.

Наука під відкритим небом: Київська Мала академія наук запрошує на настановчу сесію Фото: Ілюстративне
Як повідомляють організатори заходу, сесія відбудеться  14 вересня  о 16:00 у парку ім. Тараса Шевченка (вул. Володимирська, 60).
 
Київська МАН пропонує усім допитливим, талановитим, амбітним, цілеспрямованим, креативним спробувати себе в науково-дослідницькій роботі, пройти шлях від ідеї до реалізації, відчути смак відкриття та перемоги. 
 
Що у програмі?
 Майстер-класи, наукові шоу, конкурси, вікторини, квести   призи найактивнішим учасникам – усе це в програмі заходу і усе це допоможе детально ознайомитись із роботою 15 відділень, 3 самих популярних шкіл (Школи лідерства та фасилітаційних практик, Бізнес школи, Школи юного науковця).
 
Крім цього, можна буде побачити   унікальне обладнання, яке сьогодні Київська МАН надає своїм вихованцям: спеціальні мікроскопи і пірометри, спектрометри і спектрофотометри, повітряні та підводні дрони, кольорові 3D принтери – та багато іншого.
 
Масштабний радіомарафон, що буде супроводити весь захід, надасть можливість познайомитися з видатними педагогами, зірковими випускниками та вихованцями Київської МАН, тими, хто вже досяг успіху, – переможцями найпрестижніших міжнародних, всеукраїнських та міських конкурсів. Їх обличчя щодня можна бачити на метролайтах, встановлених на центральних станціях метрополітену в рамках соціального проекту «Інтелект молоді – Києву!».
 
 
Нагадаємо, в Києві відкрилась безкоштовна виставка “Тварини в печворку”.

Великий Київ у Google News

підписатися