Національний природний парк “Голосіївський” визначив свої межі

18:30 27.09

Голосіївський парк у Києві завершує роботи щодо розширення границь установи.

Національний природний парк “Голосіївський” визначив свої межі

Про це повідомляє Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України.

Новоствореному міністерству вдалось активізувати роботу у цьому напрямку та прискорити погодження меж з усіма зацікавленими сторонами.

За словами керівництва парку, проект реорганізації та встановлення меж території національного природного парку «Голосіївський» націлений на збереження природних комплексів та об’єктів локації.

Зазначається, що 2014 року територію парку було розширено до 6 тис. 462 га за рахунок земель «Зеленбуду» (Святошин, Пуща-Водиця тощо). Але територія Святошинсько-Біличанского лісу, що включена до її складу, не була вилучена у землекористувача. Межі парку тривалий поширювались лише на земельні ділянки та надані йому у постійне користування.

загрузка...

Реорганізаційні роботи розпочалися лише у 2017 році і значно затяглись через довготривалі погодження відповідними органами влади, але сьогодні процес землеустрою знаходиться вже на завершальному етапі робіт. Розробник проекту  «Науково-дослідний та проектний інститут землеустрою»  готує обмінні файли та офіційні межі нацпарку «Голосіївський», що будуть внесені найближчим часом у Державний земельний кадастр.

Нагадуємо, що в Прип’яті створять  музей техніки ліквідаторів з унікальними роботами

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...