Нацбанк запустив продаж пам’ятних монет через інтернет-магазин

20:59 04.01.2021

Національний банк України створив інтернет-магазин з продажу пам’ятних монет і сувенірної продукції.

Нацбанк запустив продаж пам’ятних монет через інтернет-магазин

Про це повідомляє пресслужба НБУ.

Так, з 4 січня нумізматичну продукцію Нацбанку можна замовити онлайн цілодобово без вихідних, скориставшись спеціальним інтернет-магазином.

Зазначені монети та сувенірна продукція реалізовуватимуться за роздрібною ціною Нацбанку. 

Для оформлення покупки необхідно зареєструватися, вказавши свої прізвище та ім’я, а також контактну інформацію. Після цього з’явиться можливість оплатити замовлення платіжною карткою будь-якого банку та оформити доставку. Оплата можлива виключно в безготівковій формі платіжною карткою НПС “ПРОСТІР”, Visa чи MasterCard”, – роз’яснюється у повідомленні.

Доставку здійснюватимуть логістичні компанії  “Нова Пошта” та “Укрпошта”. Строки доставки та процедура отримання товару залежатимуть від умов компанії, яку обирає користувач.

Окрім того, клієнти можуть забрати своє замовлення у пункті самовивезення, що знаходиться у приміщенні Національного банку за адресою: м. Київ, Контрактова площа, 2-А.

У Нацбанку також уточнили, що в майбутньому планують розширити можливості замовлення в інтернет-магазині для іноземних клієнтів і доставки нумізматичної продукції за кордон.

Щоправда, відомство тимчасово призупинило прийом нових замовлень у зв’язку з технічними перебоями сайту.

Інтерес користувачів у рази перевищив наші найоптимістичніші прогнози. У пікові моменти на сайт інтернет-магазину одночасно заходило понад 100 тис. користувачів”, – заявили представники Нацбанку.

За їх словами, тепер фахівцям потребін час, щоб опрацювати всі замовлення, оновити каталог монет та здійснити певні технічні доналаштування.

А тим часом в Національному банку України розповіли, що буде з золотистими 1-гривневими монетами і купюрами 1 і 2 грн старих зразків.

Читайте також: Як не стати грошовим мулом. Нацбанк попереджає про роботодавців-шахраїв, що можуть довести до тюрми 

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин