Насильство не має статі: у Києві перший чоловік прийшов до “кризової кімнати”

Автор: Марія Супрун
15:55 26.03

Близько 20% постраждалих від насильства в столиці – чоловіки. Днями в Києві перший чоловік скористався послугами “кризової кімнати”.

Насильство не має статі: у Києві перший чоловік прийшов до “кризової кімнати”

Про це розповіла заступниця голови КМДА Марина Хонда.

За її словами, 18-річний хлопець потерпав від власної матері, яка має багаторічну алкогольну залежність. В черговий раз, коли матір була напідпитку та влаштувала бійку – він не витримав і звернувся за допомогою.

Хлопець має молодшу сестричку, якою вже кілька років опікується, бо матір взагалі не займається дітьми. Дівчинку вилучили правоохоронці. До речі, в той самий момент, матір навіть не вийшла з кімнати, в якій продовжувала пити зі своїми “друзями”. З дітьми зараз працюють психологи. 

Впевнена, що історія матиме щасливий фінал. Перший крок хлопець зробив – не змовчав і звернувся за допомогою. Цей випадок лише один із багатьох, які відбуваються навколо нас. Київ активно бореться з домашнім насильством. Вкотре закликаю усіх – якщо ви страждаєте від домашнього насильства – не мовчіть! Неважливо чоловік ви, чи жінка!“, – зазначила Хонда.

За допомогою можна звернутися за телефоном 15-00 зі стаціонарного або 044 272-15-00 з мобільного. Усі консультації та послуги є безкоштовними та анонімними.

Нагадаємо, у Києві з’явиться «кімната, дружня до опитування дітей» – для чого вона.

Великий Київ у Google News

підписатися