Наступним має бути Київ: Порошенко привітав розширення НАТО

Автор: Марія Супрун
20:10 29.06

Петро Порошенко привітав рішення НАТО на підтримку приєднання Швеції та Фінляндії до Альянсу. Наступним після Стокгольма і Гельсінкі має бути Київ – переконаний п’ятий Президент.

Наступним має бути Київ: Порошенко привітав розширення НАТО

Як написав Порошенко у Facebook, це абсолютно правильний і вивірений вибір, який точно зміцнить відчуття захищеності та безпеки у трансатлантичному просторі.

Завжди був і залишаюся переконаним у тому, що Вашингтонський договір 1949 року є найкращою гарантією безпеки і для нашої держави. Як і європейський, трансатлантичний проект також не буде завершеним без членства України в Альянсі. Слід виправити помилку Бухареста 2008 року для того, щоб Вільний світ був у мирі, безпеці і стабільності на роки і десятиліття вперед. Після Стокгольма і Гельсінкі має бути Київ!“, – йдеться в дописі.

До слова, лідери країн НАТО на саміті в Мадриді у середу, 29 червня, погодилися продовжувати й нарощувати політичну та практичну підтримку України.

За повідомленням декларації саміту спільно з Україною НАТО ухвалила рішення про надання посиленого пакета підтримки. Він, зокрема, передбачає надання нелетального оборонного обладнання та поліпшення кіберзахисту, а також у довгостроковій перспективі — модернізацію оборонного сектора України для його сумісності зі стандартами НАТО.

У НАТО також пообіцяли допомагати підтримувати Україну під час повоєнного відновлення та реформ.

Нагадаємо, Мадрид став першим іспанським містом-побратимом Києва.

Великий Київ у Google News

підписатися