“Наступного разу чекати стрілянину?”. Автівки двох членів ОСББ спалили на Оболоні

20:48 30.09

Сьогодні близко 2 години ночі двоє невідомих осіб підпалили два автомобіля членів ОСББ на Оболоні.

“Наступного разу чекати стрілянину?”. Автівки двох членів ОСББ спалили на Оболоні

Про це у своєму Facebook написав Сергій Федоренко, один з членів ОСББ. 

Він повідомляє, що “найбільш вірогідно, що підпал саме цих авто, що належать членам правління, напряму пов’язаний з їх діяльністю на користь ОСББ, а саме з ініціацією за рішенням загальних зборів та участю у декількох судових справах, зокрема щодо хронічних неплатників та деяких співвласників, які самовільно захопили спільне майно (території паркінгу, технічні приміщення та ін.)”. 

Завдяки відео з камер спостереження можна зробити висновок, що це був скоординований одночасний підпал окремо припаркованих автомобілів, які належать двом членам правління нашого ОСББ”, – пише він у своєму дописі. 

Відео з камер передано працівникам поліції. Проводяться слідчі дії. На місці побували знімальні групи декількох телеканалів.

Також були пошкоджені дві інші машини, які були припарковані поруч. Ледь не спалахнула трансформаторна будинку, двері якої вже почали палати, а дим піднявся в будинок. Частина сусідів почала евакуюватись, бо було враження, що вже горить будинок.

Сергій Федоренко додає, що це вже не перші напади невідомих осіб на членів правління.

Минулого року 31 травня одній з постраждалих під будинок вже привозило іменну труну (!), а «тітушка» в масці скоїв напад на голову правління. По цих випадках є відкриті кримінальні справи, по яких активності ніякої. Тепер ось підпал. Треба, напевно, чекати стрілянини наступного разу?!”, – пише член ОСББ.

До допису він додає фото згорілих автівок.

Возможно, это изображение (автомобиль и на открытом воздухе) Возможно, это изображение (стоит, автомобиль и на открытом воздухе) Возможно, это изображение (автомобиль, дорога и текст «AA8268MB») Возможно, это изображение (автомобиль, дорога и текст «AA 0702 1») Возможно, это изображение (автомобиль и на открытом воздухе) Нет описания фото. Возможно, это изображение (на открытом воздухе)

Наразі поліція почала провадження за частиною 2 статті 194 Кримінального кодексу України — умисне знищення або пошкодження майна.

Як повідомили правоохоронці, всього постраждали чотири автівки.

Читайте також: В будівлі Офісу Президента чоловік намагався підпалити себе (ФОТО)

Великий Київ у Google News

підписатися