Наступальні дії росіян можливі в напрямку Харкова, Києва (з півдня Білорусі) – військовий експерт

Автор: Любава Лисичкіна
14:46 21.04

За словами експерта, окупанти можуть піти в наступ на будь-яких напрямках, гіпотетично вони можуть розглядати різні варіанти.

Наступальні дії росіян можливі в напрямку Харкова, Києва (з півдня Білорусі) – військовий експерт Фото: ілюстративне
Світлодіодне освітлення

Однак не обов’язково все буде втілюватися в життя так, як це замислив ворог, зазначив  військовий експерт, полковник запасу СБУ Михайло Притула. 

За його словами, російські війська можуть бути готові до початку наступальних дій наприкінці травня і вони можуть спробувати піти у наступ, наприклад, на сході або на півночі на ділянках, де є залізниця. Щоб отримати зручне місце для розгортання великого плацдарму.

“Умовно кажучи, наступальні дії можливі в напрямку Харкова, Києва (з півдня Білорусі), Житомира, Коростеня та Крижополя. Також ймовірним напрямком може стати і Придністров’я, яке було позначено на знаменитій карті Буданова, яку він оприлюднив у листопаді 2021 році. Під час повномасштабної війни цей напрямок задіяний не був”, – розповів полковник запасу.

За його оцінками, Росії потрібно щонайменше два тижні, аби організувати наступальну операцію. Але задля цього необхідна злагоджена робота державного механізму. Схожих одностайних дій у росіян вже давно не було.

Нагадаємо, Зеленський пояснив, чому РФ вдалося знищити Трипільську ТЕС.

Великий Київ у Google News

підписатися