Наша пісня гарна й нова: депутати ОПЗЖ та “Слуг народу” побились у Верховній Раді

Автор: Галина Ворона
12:18 17.06

У Верховній Раді сьогодні почубились депутати ОПЗЖ та “Слуги народу” після слів нардепа від “Слуги народу” Микити Потураєва про ОПЗЖ.

Наша пісня гарна й нова: депутати ОПЗЖ та “Слуг народу” побились у Верховній Раді

Під час під час розгляду правок до закону про Нацраду з телебачення і радіомовлення представник “Слуг” Микита Потураєв заговорив про “розстріл фракції ОПЗЖ”.

Нас питали, коли закінчиться епоха бідності – тоді, коли закінчиться епоха брехні. А закінчиться вона, коли повсталий народ витягне оцю фракцію, сукупні статки якої співставні з річним бюджетом України, і розстріляє. На жаль, ми демократична країна і мусимо йти повільно, і знищувати вас політично”, – заявив Микита Потураєв.

На цей спіч дуже емоційно відреагував нардеп від ОПЗЖ Ілля Кива, який підбіг до трибуни з’ясувати стосунки. Слідом за ним до трибуни вибігли обурені нардепи від ОПЗЖ, за якими на підтримку колеги підтягнулись депутати від “Слуги народу”.

У результаті там зібралося кілька десятків депутатів, які оточили Потураєва і сперечалися. Суперечка переросла в сутичку, активним учасником якої був представник ОПЗЖ Ілля Кива.

Через цей інцидент спікер Верховної Ради Дмитро Разумков був змушений оголосити перерву. Після того як сторони вгамувались, засідання продовжилося.

Після відновлення роботи Микита Потураєв приніс вибачення.

На превеликий жаль, мої слова були сприйняті як образа і навіть заклик до насильницьких дій. Я за це приношу глибоке вибачення. Я переконаний, що в цьому залі жодна людина не заслуговує на будь-які репресії, тим більше на насильство. Сподіваюся, що всі фракції працюватимуть на благо України і тільки зміцнювати довіру до парламенту”, – заявив Потураєв.

Однак вибачення не задовольнили нардепів від ОПЗЖ, і вони почали вимагати від Разумкова невідкладного скликання регламентного комітету ВР, щоб дати оцінку заяві Потураєва.

Крім того, нардепи від ОПЗЖ закликали “на час розслідування відсторонити пана Потураєва від головування профільним комітетом” та оголосили оголосили, що не братимуть участі в засіданнях гуманітарного комітету, поки його очолює Потураєв.

Разумков у відповідь порадив депутатам офіційно звернутися до комітету з цією ініціативою.

“Прекрасні” миті штовханини крупним планом зняли на камеру “Букви”.

Читайте також: Кива назвав Україну прибиральницею на двох великих підприємствах (ВІДЕО) 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...