NASA збудує науковий центр для дітей у Пущі-Водиці (ФОТО)

Автор: Тетяна Сененко
15:58 16.08.2021

У Пущі-Водиці побудують Міжнародний центр дитячої наукової творчості. Центр має стати майданчиком для проведення всеукраїнських і міжнародних конкурсів, олімпіад, підготовки молодих науковців.

NASA збудує науковий центр для дітей у Пущі-Водиці (ФОТО)

Про це повідомляє Міністерство освіти і науки України.

Так, в центрі планують створити обсерваторію та 12 лабораторій (природничих наук, технологій, інженерії та математики), готель для викладачів, молодіжний хостел, їдальню, спортивний комплекс та сферичний кінотеатр.

Проєкт реалізує Мала академія наук під егідою ЮНЕСКО. Повідомляється, до проєктування та обладнання лабораторій залучили фахівців NASA, Європейської організації з ядерних досліджень CERN та Аргонської національної лабораторії (дослідницький центр Міністерства енергетики США).

“В усій Європі немає такого центру з науковими лабораторіями, який міг би прийняти 500 школярів. Найбільш знаний на сьогодні – XLAB у Ґеттінґені – має 2 чи 3 лабораторії, де можуть перебувати 12 учнів. Натомість ця локація дасть можливість проводити міжнародні змагання найвищого рівня саме в Україні”, – повідомили в МОН.

Завершити будівництво планують в 2023 році. 

 

 

Великий Київ у Google News

підписатися