Народні депутатки написали Шмигалю. Їх цікавлять питання закупівель вакцини від COVID-19

20:50 16.01

Народні депутати від “Європейської Солідарності” надіслали депутатське звернення на ім’я прем’єр-міністра Дениса Шмигаля. Депутати цікавляться питанням вакцинації українців проти COVID-19.

Народні депутатки написали Шмигалю. Їх цікавлять питання закупівель вакцини від COVID-19 Фото: Facebook Марії Іонової
Про це у Facebook  повідомила парламентарка Марія Іонова.
 
За словами депутатки, враховуючи, що станом на 16 січня в Україні досі не розпочато процес вакцинації, а за кількістю нових випадків інфікування COVID-19 Україна входить до десятки країн з найбільшою кількістю нових випадків, вона спільно з  колегами по фракції  Іриною Геращенко, Іриною Фриз та Іванною Климпуш-Цинцадзе надіслали  депутатське звернення очільнику Кабінету Міністрів України.
 
Іонова повідомила, що хоче  дізнатися хто, з уповноважених Урядом осіб на здійснення державних закупівель лікарських засобів, та коли проводив перемовини щодо закупівлі вакцин проти COVID-19 (вказавши з якими саме виробниками вакцин проводились такі переговори та їх результати).
 
Також, у зверненні депутатки просять надати відповідь про кількість здійснених закупівель вакцин проти COVID-19, за якою ціною закуповувались вакцини, а також загальну суму витрачену на проведення закупівель вакцин проти COVID-19. Крім цього, коли, та якою вакциною розпочнеться вакцинація населення України проти COVID-19 (вказавши чи буде проводитись вакцинація на платній чи безоплатній основі).
 
“Хотілось би ще запитати, скільки життів заплатять українці за перебування дилетантів при владі? Та як далеко за цей час буде відкинута Україна від цивілізованого світу?”- цими словами закінчила свій допис Марія Іонова.

Нагадаємо,  в Україні сьогодні дещо покращилась статистика захворювань на коронавірус у порівнянні з учорашнім днем.

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...