Нардепи пропонують встановити Міжнародний чоловічий день: яку дату обрали для цього

Автор: Анна Ткаченко
04:31 21.11

Депутати Верховної Ради пропонують парламенту встановити Міжнародний чоловічий день 19 листопада. Вони пояснюють це забезпеченням рівних прав і можливостей жінок і чоловіків.

Нардепи пропонують встановити Міжнародний чоловічий день: яку дату обрали для цього
оренда квартири Київ

Про це свідчить проект постанови №10270 від 20 листопада. В ньому пропонується рекомендувати Кабінету міністрів розробити із залученням громадськості та затвердити у місячний термін із дня ухвалення цієї постанови комплексний план заходів із відзначення на державному рівні Міжнародного чоловічого дня.

Контроль за виконанням цієї постанови покласти на комітет Ради з питань гуманітарної й інформаційної політики.

“Встановити Міжнародний чоловічий день пропонується з метою відзначення досягнення та внеску хлопців і чоловіків, зокрема, за їхній внесок у розвиток нації, суспільства, громади, сім’ї, шлюбу та догляду за дітьми, визнаючи, що забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків визнано в усьому світі найважливішим чинником досягнення сталого розвитку, а також умовою побудови правової та демократичної держави, в якій гарантуються та забезпечуються права і свободи людини”, — йдеться в повідомленні.

Проект розробили, беручи до уваги Державну стратегію забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків на період до 2030 року. Її свого часу схвалив Кабмін.

Серед авторів постанови: голова підкомітету з питань наближення законодавства України до законодавства Європейського Союзу Марія Мезенцева, голова комітету з питань зовнішньої політики Олександр Мережко та заступниця голови фракції “Слуга народу” Євгенія Кравчук.

powerukraine

Нагадаємо, у Верховній Раді зараз є чотири законопроекти, якими пропонується скасувати або замінити святкування Міжнародного жіночого дня 8 березня.

Великий Київ у Google News

підписатися