Нардепи дозволили військовим пенсіонерам обирати банк для отримання пенсій

Автор: Володимир Хлєбников
15:13 19.06

Верховна Рада на засіданні 19 червня ухвалила закон, який дає можливість обирати банк для одержання військових пенсій.

Нардепи дозволили військовим пенсіонерам обирати банк для отримання пенсій

Законопроєкт “Про внесення змін до статті 52 Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” щодо вдосконалення порядку виплати пенсій” (№ 7337) підтримали 314 народних депутатів.

У пояснювальній записці до документа зазначається, що наразі для військових пенсіонерів вибір банківської установи для відкриття рахунку для виплати пенсій обмежений лише одним банком – “Ощадбанком”.

“Внесення запропонованих даним законопроектом змін дозволить усунути обмеження для осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб у виборі установи банку, через яку органи Пенсійного фонду України здійснюють виплати пенсії, давши змогу отримувачу пенсії самостійно обирати банківську установу з-поміж визначених державою уповноважених банків, через які можна здійснювати виплату пенсії“, – сказано в записці.

Нагадаємо, з 1 березня в середньому на 787 гривень було підвищено пенсії для 486 тисяч 796 військових пенсіонерів. Для військових пенсіонерів з інвалідністю розмір підвищення в середньому склав 995 гривень.

Читайте також: Працюючим пенсіонерам піднімуть пенсії – кому чекати на доплати

Великий Київ у Google News

підписатися