Нардепка задекларувала “котика-муркотика” і “собаку-погризяку”

10:23 01.04.2021

Народний депутат України від партії “Голос” Олександра Устінова у декларації про доходи за 2020 рік в розділі цінне рухоме майно зазначила “собаку-тапки-погризяку” і “котика-муркотика”.

Нардепка задекларувала “котика-муркотика” і “собаку-погризяку”

У розділі “Цінне рухоме майно” Устінова зазначила кота, собаку та першу в Україні футболку Ukraine Fuck Corruption.

“Cобака-тапки-погризяка” “торгової марки” лабрадор, на кличку Коді – це друг сім’ї, який “шКоднічає, гризе взуття, вигулює по вечорах, приносить радість та щастя. Собака дісталася Устіновій у спадок від родини з Луганщини, яка втікала від неоголошеної війни закордон і шукала для своїх улюбленців нову родину.

Що ж до кота, то його зазначено як чоловікову власність. В описі тварини сказано, що це – п’ятирічний “котик-муркотик” Жорік, “маленький, волохатий і тендітний. Муркотить колискові по вечорах, вранці підіймає краще за будильник, дере коробки”.

Решта задекларованих статків депутатки та її чоловіка – кошти, нерухомість та транспортні засоби.

До слова, у 2020 році Володимир Зеленський та члени його родини отримали 22 млн 747 тис. 791 грн доходу. При цьому сам Зеленський на посаді президента заробив 336 тис. грн зарплати – вдвічі менше, ніж його речниця Юлія Мендель.

До слова, Верховна Рада підтримала законопроект про встановлення відповідальності за декларування недостовірної інформації. Зокрема, впроваджено обмеження волі на термін до двох років, якщо задекларовані відомості відрізняються від достовірних на суму понад 4 тисячі прожиткових мінімумів для працездатних осіб.

Великий Київ у Google News

підписатися